Hakkımızda

Daha Detaylı Bilgi
İster misiniz?

İletişim bilgilerinizi bırakın, ekibimiz sizi arasın.

Valen Bilişim Ve Medya Teknolojileri 2009 yılında, Veri Merkezi, Digital Signage, ve Endüstriyel Bilgisayar konularına odaklanarak, kurumsal firmaların ve sistem entegratörlerin projelerinde ihtiyaç duydukları donanım altyapılarını sağlamaya yönelik ürün ve hizmetleri tedarik eden, katma değerli distributor bir firma olarak kurulmuştur.


Veri Merkezi ve Altyapı Yönetimi alanında dünyanın önde gelen markası olan RARITAN’ın, Endüstriyel Bilgisayar çözümlerinde ise Taywan’ın lider IPC şirketlerinden olan NEXCOM ve IBASE’in Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.


Ses ve Görüntü Uzatma Çözümlerinde Hanwell Markasını başarı ile temsil etmiş ve bir çok AVM, Hastane, Kampüs projelerinde proje gerçekleştirmiştir.
2010 Yılı itibari ile Endüstriyel ve Dış Ortam LCD ekranlar konusunda uzmanlığını geliştirmiş bu anlamda HYUNDAI IT ve Yüksek ışık güçlü ekran üretiminde öncü firmalardan LITEMAX firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.


Veri Merkezi Çözümleri konusunda tecrübesi yurtiçi&yurtdışı olmak üzere geniş bir alana yayıldıktan sonra özellikle Telekom Sektörünün ihtiyaç duyduğu DC enerji dağıtımı, ölçümü ve raporlanması konusunda dünya devi olan Telect markasının temsilciliğini almıştır.
 
Endüstriyel Bilgisayar Tabanlı çözümler konusunda odağını ve ürün yelpazesini gün geçtikçe arttıran Valen Bilişim, Sistem entegrtatörü ve yazılım partnerleri ile yurtiçi&yurtdışı mobil güvenlik, telemetri gibi konularda özel projelere ürün tedariği gerçekleştirmektedir. Özellikle toplu taşıma ve akıllı trafik çözümleri gibi konularda donanım&yazılım çözümleri sağlayarak yarattığı katma değeri, Türkiye ve yabancı ülkelerde satılabilir hale getirmek, yeni dönem hedeflerini oluşturmaktadır.
 
 
Misyon; Profesyonel ve Çözüm Odaklı bir hizmet anlayışı çerçevesinde Kurumsal Pazara hizmet eden lider bir katma değerli distribütör firma olmak.
 
Vizyon; Sürekli ve yenilikçi bakış açısı ile en bulunduğu alanda iyi ve en yeni teknolojileri pazara sunmak.